UZAT ELİNİ KÜLTÜR EĞİTİM DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YÖNETİM KURULU

Şerife Zekiye ÖZMUT
Dernek Başkanı

Doğum yeri Eskişehir olan Uzat Elini Kültür Eğitim Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Sayın Zekiye ÖZMUT, Merhum J. Tuğgenerali Ahmet ÖZMUT ile evli olup, iki çocuk ve iki torun annesidir. Devlet memurluğundan emekli olduktan sonra kendi şirketlerinde İdari İşler Koordinatörlüğü görevinde bulundu. Daha sonra Kara Harp Okulları 1965 Mezunları Dernek yönetiminde ve Şafak Termal Yapı Kooperatifi yönetimine seçilerek hala bu görevleri devam ettirmektedir. 2012 yılında devraldığı Uzat Elini Kültür Eğitim Dayanışma ve Yardımlaşma Dernek Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Dernek Başkanı Zekiye ÖZMUT kendini bu göreve adamıştır. Dernek, kuruluşundan bugüne kadar din, dil, ırk farkı gözetmeksizin evrensel boyutlarda düşünülen iyilik, yardımseverlik ve insan sevgisi duygularıyla, geleceğin teminatı olan çocukları, gençleri sevgiyle kucaklamaktadır. Aynı zamanda ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine de maddi ve manevi yardım yapmaktadır.

Fatma KILIÇ
Dernek Başkan Yardımcısı

1 Eylül 1954 Ankara doğumluyum. Evliyim ve iki oğlum var. Ev hanımıyım. Çocuklarım büyüdükten sonra hayatımda kendime ayırabileceğim bir zaman oluştu. Bu yıllarda çeşitli kurslara gittim ama yine de yapmam gereken başka işlerin olduğunu düşünüyordum. Tam bu sırada Uzat Elini Kültür Eğitim Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ile yollarımız kesişti. 2010 yılından itibaren dernekte gönüllü olarak çalışmaya başladım, son 8 yıldır da yönetim kurulunda görev alıyorum.

İnci HACIÖMEROĞLU
Dernek Başkan Yardımcısı

1953 Trabzon doğumluyum, ziraat mühendisiyim. Dernekte dört yıldır faaliyet gösteriyorum ve bu dernekte olmaktan çok mutluyum. Dernekteki arkadaşlarımla birlikte dernek yararına bir şeyler yapmak beni son derece mutlu ediyor.

Dilber KÜÇÜK
Dernek Başkan Yardımcısı

8 Haziran 1972 Ankara doğumluyum. Lise mezunuyum. 1994 yılından itibaren aile şirketimiz olan Platin Rozet San. Tic. Ltd. Şti.’nin başında yönetici konumunda çalışmaktayım. Birkaç iş adamları derneği ve birkaç yardım amaçlı çalışan vakıf ve derneklerde yönetim kurulu üyesi konumunda çalışmaya devam etmekteyim. Uzat Elini Kültür Eğitim Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nde de Dernek Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmekteyim.

Ü. Olcay KILKIŞ
Sayman

Ankara doğumluyum. Lise mezunuyum. Uzun süredir Uzat Elini Kültür Eğitim Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nde çalışıyorum.  Bu dernekte olmaktan mutluyum, eğitim hayatlarını biraz daha iyi geçirmeleri için çalıştığımız öğrencilerimize destek olmak ve dernek faaliyetlerine katılmak beni mutlu ediyor.

Şermin ŞEN
Sekreter

26.04.1945 Ankara doğumluyum.
Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi mezunuyum. 1966 da baba mesleği Emniyete girdim. Bir fiil 39 yıl 6ay çalıştıktan sonra 1998 yılında 1.sınıf Emniyet Müdürü olarak emekli oldum. Uzat Elini Kültür Eğitim Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’ne 2017 yılından beri üyeyim.

Nazlı TOSUN
Yönetim Kurulu Üyesi

1.01 1950 kaman da doğdum çocukluğum gençliğim katmanda geçti ilkokul ortaokul ve liseyi Kaman da okudum ziraat bankasına 1970 yılında girdim 23 sene çalıştım 1993 te emekli oldum bir oğlum bir de kızım var evliler oğlumdan bir kız torunum var üniversitede okuyor eşimi kaybettim yalnız yaşıyorum uzat elini kültür ve eğitim dayanışma derneği ile bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştım üye olmaktan gurur duyuyorum çok seviyorum.

 

Sevilay KÖSEOĞLU
Yönetim Kurulu Üyesi

08.08.1961 Ankara doğumluyum Zübeyde Hanım Kız Meslek Lisesi mezunuyum emekli bankacı evli 1 erkek evlat ve 1 torunum var takı ve keçe el işlerini çok severek yapıyorum yeni bir şeyler üretmek bana çok iyi geliyor. Güzel bir ortamda derneğimizin başkanı Zekiye Hanım ve
başkan yardımcısı Fatma Hanımla tanıştım bana Uzatelini Derneğini tanıttılar o kadar samimi ve anlamlı bir sohbet olduki hiç teredüd etmeden üye oldum çok özverili hanımefendilerle çok güzel işlere imza atılıyor saygı ve sevgiyle el elle birlikte olmaktan mutluyum.

Ayşe Ferhan SÜÜLKER
Yönetim Kurulu Üyesi

30 Aralık 1947 yılında İstanbul ilinde doğdum. Tahsilim Üniversite terk. Eşimin askerlik mesleği dolayısı ile Türkiye’nin farklı illerinde bulunma fırsatım oldu. Uzat Elini Kültür Eğitim Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’ne 2012 yılından beri üyeyim.