Yardım Faaliyetleri

Kahramanmaraş Depremi Yardımları Devam Ediyor

Uzat Elini  Kültür Eğitim Dayanışma ve yardımlaşma derneği olarak 6 Şubat 2023’te gerçekleşen acılarla dolu depremi sessiz sessiz ağlayarak elimizden gelen desteği verdik ve hale vermeye devam ediyoruz. Dernek bütçesinden çocuklarımızın burs parasından hiç harcamadan gönüllülük esasına dayanarak  yaptığımız çalışmalar bize birçok depremzede arkadaş kazandırdı. Halen manevi desteğimiz devam etmektedir.

Kahramanmaraş Depremi Yardımları

Uzat Elini Kültür Eğitim Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği olarak derneğimizde biriktirilen kıyafetler depremzedelere birebir ulaştırılıyor. Deprem bölgesinde bulunan arkadaşlarımız kişilerin beden bilgilerini gönderiyor bizde buradan oluşturup, otobüs yada birebir arabalarla götürülüyor. Ayrıca Ankara’ya gelen depremzede lerimizin üst başını birebir hazırlıyoruz. Bu giysi dağının bir kısmıdır.

Kıyafet Yardımları

Uzat Elini Kültür Eğitim Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği olarak derneğimize bağışlanan ikinci el kıyafetleri ihtiyaç sahibi kişilere ulaştırıyoruz.

Atatürk Büstü Yapımı

Uzat Elini Kültür Eğitim Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği olarak 2020 yılında Halit Fahri Ozansoy İlkokulu’nda yenilenmesi gereken Atatürk büstünü yeniledik.

Elazığ Depremi Yardımları

24 Ocak 2020 yılında meydana gelen ve bir çok aileyi derinden etkileyen Elazığ depreminde Uzat Elini Kültür Eğitim Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği olarak biz de yardımlarımızla depremzedelerin yanında olmaya çalıştık.