UZAT ELİNİ KÜLTÜR EĞİTİM DAYANIŞMA VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ
YÖNETİM KURULU

Şerife Zekiye ÖZMUT
Dernek Başkanı

Doğum yeri Eskişehir olan Uzat Elini Kültür Eğitim Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Sayın Zekiye ÖZMUT, Merhum J. Tuğgenerali Ahmet ÖZMUT ile evli olup, iki çocuk ve iki torun annesidir. Devlet memurluğundan emekli olduktan sonra kendi şirketlerinde İdari İşler Koordinatörlüğü görevinde bulundu. Daha sonra Kara Harp Okulları 1965 Mezunları Dernek yönetiminde ve Şafak Termal Yapı Kooperatifi yönetimine seçilerek hala bu görevleri devam ettirmektedir. 2012 yılında devraldığı Uzat Elini Kültür Eğitim Dayanışma ve Yardımlaşma Dernek Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Dernek Başkanı Zekiye ÖZMUT kendini bu göreve adamıştır. Dernek, kuruluşundan bugüne kadar din, dil, ırk farkı gözetmeksizin evrensel boyutlarda düşünülen iyilik, yardımseverlik ve insan sevgisi duygularıyla, geleceğin teminatı olan çocukları, gençleri sevgiyle kucaklamaktadır. Aynı zamanda ihtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine de maddi ve manevi yardım yapmaktadır.

Fatma KILIÇ
Dernek Başkan Yardımcısı

1 Eylül 1954 Ankara doğumluyum. Evliyim ve iki oğlum var. Ev hanımıyım. Çocuklarım büyüdükten sonra hayatımda kendime ayırabileceğim bir zaman oluştu. Bu yıllarda çeşitli kurslara gittim ama yine de yapmam gereken başka işlerin olduğunu düşünüyordum. Tam bu sırada Uzat Elini Kültür Eğitim Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ile yollarımız kesişti. 2010 yılından itibaren dernekte gönüllü olarak çalışmaya başladım, son 8 yıldır da yönetim kurulunda görev alıyorum.

İnci HACIÖMEROĞLU
Dernek Başkan Yardımcısı

1953 Trabzon doğumluyum, ziraat mühendisiyim. Dernekte dört yıldır faaliyet gösteriyorum ve bu dernekte olmaktan çok mutluyum. Dernekteki arkadaşlarımla birlikte dernek yararına bir şeyler yapmak beni son derece mutlu ediyor.

Dilber KÜÇÜK
Dernek Başkan Yardımcısı

8 Haziran 1972 Ankara doğumluyum. Lise mezunuyum. 1994 yılından itibaren aile şirketimiz olan Platin Rozet San. Tic. Ltd. Şti.’nin başında yönetici konumunda çalışmaktayım. Birkaç iş adamları derneği ve birkaç yardım amaçlı çalışan vakıf ve derneklerde yönetim kurulu üyesi konumunda çalışmaya devam etmekteyim. Uzat Elini Kültür Eğitim Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nde de Dernek Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmekteyim.

 

Ayşe Ferhan SUULKER
Dernek Başkan Yardımcısı

 

Feruze Traje YÜKSEL TUZCUOĞLU
Sekreter

1946 Gaziantep doğumluyum. H.Ü İktisadi İdari Bilimler Fakültesi mezunuyum. Eğitim Fakültesinde Öğretmenlik Sertifikam var ve H. Ü’de Master yaptım. Yıllardır Uzat Elini Kültür Eğitim Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’ndeki faaliyetlere katılıyorum ve derneğin sekreterlik görevini üstleniyorum. Dernekte olmaktan çok mutluyum, onur duyuyorum.

Aysel ÖZDEMİR
Sekreter

1955 Sivas doğumluyum. Eşimin Asker olması nedeniyle Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde öğretmenlik yaptım. Şimdi emekliyim. Dört yıldır dernekte çalışıyorum. Uzat Elini Kültür Eğitim Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nin bir üyesi olmaktan mutluyum.

Ü. Olcay KILKIŞ
Sayman

Ankara doğumluyum. Lise mezunuyum. Uzun süredir Uzat Elini Kültür Eğitim Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’nde çalışıyorum.  Bu dernekte olmaktan mutluyum, eğitim hayatlarını biraz daha iyi geçirmeleri için çalıştığımız öğrencilerimize destek olmak ve dernek faaliyetlerine katılmak beni mutlu ediyor.

 

Şermin ŞEN
Dernek Üyesi